Podwyższone badanie prolaktyny a planowanie ciąży

Witam, mam 33 lata, staramy sie z mężem i dziecko.lekarz zalecił badanie prolaktyny, jedno i drugie delkiatnie podwyższone. Od miesiąca bromergon pół tbl na noc oraz euthyrox tabletkę na czczo. Zarzywam rownież Casnagnus od kilku dni na swoją rękę, nie konsultowalam z lekarzem. Odkąd staramy sie o potomka kazdego miesiąca okres poprzedzony jest plamieniami. Ostanie były długie, bo az 5 dni plus pobolewanie brzucha jak w czasie menstruacji. Czym to moze byc spowodowane? Proszę o pomoc.

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest ponowna kontrola u ginekologa. Obecny stan wynika z wahań hormonalnych. Nie mogę wykluczyć PCOS.