Podwyższone ciśnienie oczne i badanie GDX

Po wizycie u okulisty wyszło, że mam podwyższone ciśnienie oczne (przy grubszej rogówce). Wykonałem w marcu badanie GDX i wyszło w nim TSNIT 46,4 OD i 46 OS oraz NFI 22 i 21. Dwa dni temu powtórzyłem badanie i TSNIT wyniosło 48,5 oraz 46,6. Jedno więc zwiększyło się o ponad 2, drugie zaś zmniejszyło o pół. Czy to bardzo złe wyniki i czy może grozić mi utrata wzroku?

Witam. Wyniki są podobne i w obu przypadkach poniżej 50.Zależy ile ma Pan ciśnienia i czy są już zmiany w polu widzenia/,myślę ze jeszcze nie ma/.Gonioskopia by się przydała i krzywa dobowa ciśnienia. w zależności od wyników leczymy lub obserwujemy. Pozdrawiam