Podwyższone ciśnienie tętnicze i kołatanie serca a pozytywny wynik badania holterowskiego

witam mam 25 lat i 2 razy miqałem napady sercowe czyli serce tak mi mocno biło przez około 1 minuty bez pszerwy mam tez podwyszone ciśnienie byłem u kardiologa ale te choltery nic nie wykazały proszę o pomoc i też sie bardzo mecze niewiem co śie dzieje z tym mojim sercem

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana objawy mogą mieć wiele przyczyn, w tym somatyczne jak i psychogenne. Z zamieszczonego opisu wynika, że jest Pan pod opieką specjalisty kardiologa, co oznacza, że powinien się Pan stosować do jego zaleceń. Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości, proszę pamiętać, że zawsze może się Pan skonsultować z innym lekarzem.