Podwyższone ciśnienie związane ze stresem

Witam, 10 dni temu miałam cesarskie cięcie w 37 TC. Kilka dni po tym, zaczęlam mieć podwyższone ciśnienie 140/90 150/100. Wydaje się, że związane jest to ze stresem, ze urodziłam wcześniaka, w tym czasie też starsza córka była chora, teraz mąż się też rozchorował. Czy to samo minie? Czy muszę brać jakieś tabletki, gdyż chce karmić piersią? Dodam, ze mam uczulenie na dopegyt. Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wartości ciśnienia są nieprawidłowe. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.