Podwyższone immuboglobiny

Witam, mam pytanie od jakiś 3lat mam stwierdzone podwyższone immunoglobuliny Iga 6,03 igg 15,6 ige 210. Są one mnie więcej na tym samym poziomie choć od ostatniego badania trochę się podniosły.miałem robiony proteinogram który wyszedł dobrze, morfologia za każdym razem dobra, crp dobre, enzymy wątrobowe ok, dodam że jestem alergikiem mam silna reakcje na kontakt z sierścią kota jakoś miesiąc przed badaniem miałem kontakt z kotem. Obawiam ze że to może szpinak.

Aleksander Ropielewski

NIe ma Pan (z opisu) objawow szpiczaka, dlatego myślę, że należy zaakceptować taką anomalię wynikową organizmu i nie pogłębiac diagnostyki.