Podwyższone limfocyty a obniżone neutrofile

Podwyższone limfocyty, a obniżone neutrofile ? Mam 22 lata, bardzo proszę o interpretację wyników: Limfocyty 2,62 tys./ul norma: 1,1 -4 Limfocyty % 56,2 % norma: 19 52 Neutrofile 1,47 tys./ul norma: 1,5 7,7 Neutrofile % 31,5 % norma: 34 71 OB 20 mm/h Eozynofile 0,13 tys./ul norma:0,02 0,5. Dodam, że ostatnio czuję się bardzo osłabiona i bolą mnie mięśnie, dlatego badania krwi zrobiłam zapobiegawczo.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to wynikać ze stanu zapalnego, który występuje w organizmie. Gdyby te objawy to radziłbym powtórzenie morfologii oraz pogłębienie diagnostyki internistycznej.