Podwyższone monocyty i MCHC

Dzien dobry chciąła bym sie dowiedziec co moze oznaczac podwyzezone monocyty do 8 i MCHC I POWIEKSZONA WATROBA ZE ZMIANAMI USZKODZENIA mAM 27 lat .

Lek. Tomasz Budlewski

na podstawie tak skąpego opisu udzielenie dokładniejszej porady nie jest możliwe. konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się wraz z wynikami do swojego lekarza.