Podwyższone OB w badaniu krwi i powiększone węzły chłonne

Wyniki krwi-podwyzszone ob, leukocyty, LYMPH i MONO. Powiekszone wezly chlonne po prawej kilka, po lewej liczne, rozsiane od okolicy potylicznej do nadobojczykowej do 9mm nie ukladaja sie w pakiety. Poza tym towarzyszy mi swiad skory. Lekarz kazal mi isc do hematologa ale wizyta za kilka miesiecy. Czy mam sie czym martwic?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania ciężko ocenic, objawy faktycznie mogą wskazywać na chorobę hematologiczna.