Podwyższone próby wątrobowe a przeszczep

Witam , jestem po przeszczepie wątroby , od jakiegoś czasu kłuje mnie pod prawym żebrem , ból nie jest silny ile denerwujący , zrobiłam próby wątrobowe i mam podwyższone jedynie ALP o 20 jednostek , poza tym reszta w porządku czy mam powody do obaw ? Stosowałam ostatnio często antybiotykoterapie i łykam Vitapil na włosy czy może to mieć jakiś związek ?

- nie, to bardzo nieznaczne podwyższenie aktywności enzymu wątrobowego
Stosowałam ostatnio często antybiotykoterapie i łykam Vitapil na włosy czy może to mieć jakiś związek ?
- taki wynik badania może być związany właśnie z przyjmowanymi lekami