Podwyższone próby wątrobowe, cholesterol i żelazo

witam mam pytanie dot wynikow morfologi, mianowicie mampodwyzszone proby watrobowe, zly cholesterol i zelazo a zaniski dobry cholesterol poza tym zrobilam test obciazenia glukoza 75g dwa razy dla pewnosci pierwszy wynik: naczczo103 mg/dl po godz. 207 mg/dl po 2 godz 204mg/dl drugi powtorzony po tygodniu: naczczo 106mg/dl po godz.221 mg/dl po 2 godz 238 mg/dl dodam, ze 3 miesiace temu mialam usg i potwierdzono cysty na jajnikach ok 12 na kazdym moje pytanie co dalej?

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki testu obciążenia glukozą pozwalają rozpoznać cukrzycę. Konieczne jest wdrożenie odpowiedniego postępowania terapeutycznego. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Tak samo względem pozostałych wyników badań, konieczne jest wdrożenie odpowiedniego postępowania.