Podwyższone próby wątrobowe i ucisk podżebrowy

Witam miałem podwyższone próby watrobowy alat i aspat nieznacznie cała reszta wyszła dobrze. Ostatnio robiłem badania i wszystko wyszło w normie jednak czuje ucisk pod prawymi żebrami. Do tego od miesiąca ciagle burczy mi w brzuchu:) Moje pytanie dotyczy czemu tak sie dzieje i czym to moze byc spowodowane. Jak temu zapobiegać? Pozdrawiam

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby wykonać pełen panel badań oceniających funkcję wątroby. Dodatkowo sugerowałabym wykonać USG jamy brzusznej.