Podwyższone WBC a łojotokowe zapalenie skóry

Witam. Mam pytanie w sprawie morfologii - mam podwyższone WBC 10.86, PDV 19, NEU 6.28, LYM 3.78 Dodam, że mam zapalenie łojotokowe skóry, i nadżerke przełyku. Czy to są wyniki niepokojące?. Mam 25 lat.

Witam! Jeśli morfologii krwi nie towarzysza inne odchylenia od normy nie ma powodów do niepokoju. Poziom leukocytów czyli WBC podnosi się w związku z różnymi czynnikami zapalnymi obecnymi w organizmie,może więc być również reakcją na obecność nadżerek przełyku czy łojotokowego zapalenia skóry.