Podwyższone wskaźniki w morfologii krwi i przewlekły katar

Witam, W wyniku badań morfologicznych mam takie podwyższone wskaźniki: 1) Gran kwasochłonne 8% (przy normie do 5), 2) eozynofile 6,2% przy normie do 5 reszta w normie procz minimalnie pomniejszonych PLT. Proszę o interpretację. Od małego mam wieczny katar - czy to może być powodem?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może występuje u Pana alergia konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.