Podwyższone wyniki morfologii i CRP w ciąży

Witam, jestem w 30 tyg ciąży. Odebrałam dzisiaj wyniki badań, mocz wszystko w normie, ale podwyższone są wyniki morfologii krwi i CRP. CRP - 6,61 mg/l, leukocyty- 20,8 tys/ul, neutrofile - 15,53 tys/ul, neutrofile - 74,8 %, limfocyty - 19,2 %. W piątek mam wizytę u swojego lekarza ginekologa. Proszę o pomoc, czym mogą być spowodowane podwyższone wyniki.

Lek. Tomasz Budlewski

Podwyższone wyniki badań mogą wskazywac na infekcję. Proszę udac się do ginekologa i kierowac się jego zaleceniami.