Podwyższone wyniki tarczycy w 20. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 20tygodniu ciazy, 2 miesiace temu bylam u lekarza endokrynologa poniewaz mialam podwyzszone wyniki tarczycy. Moj pierwszy wynik to 2.8 , drugi 2.4 przy normie do 2.5 dla kobiet w ciazy. Lekarz zalecil lek euthyrox N 25 po jednej tabletce na czczo. Dzisiaj odebralam wyniki tsh i wynik to 2.66 a ft4 16.1 przy normie 12-22. Nie wiem czy wybrac sie do lekarza czy przyjmowac dalej po jednej tabletce na dzien? Co powinnam zrobic?

Szanowna Pani!

Wydaje mi się że nie ma powodu do niepokoju.Proszę nadal przyjmować po 1 tabletce euthyroxuN 25 mg i udać się na wizytę kontrolną w wyznaczonym terminie.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka