Podwyższony cholesterol i granulocyty

Bardzo zaniepokoiły mnie wyniki badań krwi - podwyższony cholesterol towarzyszy mi od kilku lat (choć mam dopiero 28 lat) ale teraz dodatkowo pojawiły się: podwyższone granulocyty zasadochłonne - wynik 2 (norma 0-1), podwyższone limfocyty - wynik 51 (norma 20-45), podwyższone monocyty - wynik 9 (norma 3-8) i obniżone granulocyty segmentowane - wynik 35 (norma 40-70). Bardzo proszę o komentarz.

Witam!
Wyniki te nie są niepokojące. Odchylenia są niewielkie i mogą być związane np. z kontaktem z wirusem, bezobjawowej infekcji. Nie ma wskazań do poszerzenia diagnostyki w tym kierunku.