Podwyższony hormon DHEA przyczyniający się do zahamowania wzrostu włosów

Witam. Mam podwyższony hormon dhea. Czy istnieje mozliwosc,ze podywzszony poziom tego hormonu przyczynia sie do zahamowania wzrostu wlosow? Od kilku lat moje włosy są tej samej długości. Jakie są, więc sposoby na wzrost włosow? Czekam na szybką odpowiedz. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo, iż brak wzrostu włosów jest związany z poziomem DHEA. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa.