Podwyższony kwas moczowy u chorej na białaczkę

mam podwyższony kwas moczowy powyżej 8,nie jem mięsa,żadnych wywaów mięsnych.Choruję na białaczkę.Co jest przyczyną.

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki to rodzaj białaczki? jakie zastosowano leczenie? Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Może np. wynikać z rozpadu komórek nowotworowych po chemioterapii.