Podwyższony poziom albuminy a możliwe przyczyny

Witam serdecznie, Zrobiłem badania na wątrobę i martwią mnie dwa wyniki.Poziom Albuminy i Bilirubina Całk.Co prawda bilirubina w normie ,ale mam 0.91 mg/dl ,gdzie norma do 1.0 mg/dl.Prosiłbym o interpretacje tych badań oraz Chciałbym się dowiedzieć o czym może świadczyć ten za wysoki poziom Albumin.Podaje wyniki: AspAT 20,3 U/l AlAT 32,3 U/l Bilirubina Całk. 0,91 mg/dl Fosfataza alkaliczna 62 U/l GGTP 23 U/l Albumina 5,2 g/dl Mam fenyloketonurię.Nie wiem czy to ma znaczenie.

Nie wiem czym się tu niepokoić. Wyniki praktycznie są w normie. Trzeba zawsze mieć świadomość, że około 10% wyniku należy brać pod uwagę błędu aparaturowego. Proszę się nie martwić - wyniki są w porządku.