Podwyższony poziom APTT i RATIO

witam mam pytanie o krzepnienie krwi ? odebrałam wczoraj wyniki i mam podwyższony poziom APTT ma 38 ( norma to 30-35) a także mam podwyższony poziom RATIO mam 1,34 ( a norma to 0,8- 1.2) czy mam problem z krzepnięciem krwi ? Niedawno mi pękła żyła w nodze i mam zatamować krew przez ponad 30 minut . czekam na odpowiedzi pilnie

Aleksander Ropielewski

Wyniki i objawy wskazują na skazę krwotoczną. Proszę skonsultować się z hematologiem.