Podwyższony poziom ASO w wyniku badania krwi u 8-latka

Witam, przed chwilą odebrałam wyniki syna ( 8lat), wszystko jest w granicach normy tylko jedno ma przekroczone ASO 504.8 a maksymalnie powinno być 200. Co to może oznaczać? Syn mało choruje ale ten wynik mnie martwi.

Ten wynik nie jest bardzo niepokojacy, powienien być jeszcze wykonany-morfologia z rozmazem, crp, i calość skonsultować z pediatrą, po badaniu dziecka.