Podwyższony poziom Aspat po odstawieniu napojów energetycznych

Jeśli 2,5 miesiąca po odstawieniu napojów energetycznych Aspat jest podwyższony (70) to czy jest to poważne?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.