Podwyższony poziom białych krwinek

Moje wyniki to: WBC 13.20 RBC 3.45 hemoglobina 10.4 MCV 89.0 MCH 30.1 MCHC 33.9 jestem w 31 tyg ciazy.co oznacza podwyższony poziom białych krwinek?

Przede wszystkim obniżony jest poziom hemoglobiny- w ciąży powinien być powyżej 11. Białe ciałka krwi są w ciąży fizjologicznie podwyższone, nawet do 15000.
Proszę omówić ze swoim ginekologiem włączenie preparatów żelaza, aby podnieść hemoglobinę.
Pozdrawiam.