Podwyższony poziom bilirubiny całkowitej oraz niedobór MCH

Witam, mam podwyższony poziom bilurobiny całkowitej Bilirubina całkowita 2,00 mg/dl 0 - 1,2 Higher than norm oraz niedobór MCH 26 pg 27 - 35 Below norm MCHC 31,5 g/dl 32 - 37 Below norm i podwyższony poziom RDW-CV 15,1 % 11,6 - 14,8 Higher than norm , co to oznacza i jakie badania powinnam wykonać?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podwyższony poziom bilirubiny wskazuje na konieczność dalszej diagnostyki pod kątem schorzeń wątroby/dróg żółciowych. MCH oraz MCHC wymają oceny w oparciu o pełną morfologię.