Podwyższony poziom cukru przy Hashimoto u dziecka

Proszę o interpretację wyników MOJEJ 13-LETNIEJ CÓRKI., która od roku czasu leczona jest na Hashimoto:. trafiła do szpitala ze względu na kilkakrotny podwyższony cukier na czczo powyżej 100 - max wynik 148 , córka jest szczupła choć w ostatnim okresie przytyła 6 kg, zdarzały się jej zasłabnięcia ostatnio jest bardziej senna i zmęczona. czasami coś do niej mówię a za chwilę ona już nie pamięta. wykonano jej EEG głowy ale wynik jest prawidłowy. niepokoją mnie wyniki krwi, a lekarz który je zlecił

Prawdopodobnie nie udało się Pani przesłać całej treści wiadomości. Troszkę zbyt mało danych aby udzielić odpowiedzi. Warto wykonać oprócz testu na krzywą cukrową równoległy test na krzywą insulinową.