Podwyższony poziom krwinek białych i czerwonych oraz krew w moczu

Witam zrobiłam dzisiaj morfologie i mocz badanie ogólne mam podwyższony poziom krwinek białych i czerwonych oraz krew w moczu podaje wyniki i proszę o radę i pomoc oraz interpretację wyników krew w moczu 25ery/ul,osad -nabłonki wielokątne płaskie bardzo liczne wpw.,nabłonki okrągłe -pojedyncze,erytrocyty świeże -0-2 leukocyty3-5,śluz liczne morfologia WBC 10,12 RBC 5,01 HCT 44.20 MPV 12,40 EO 5,50 Proszę o pomoc Pozdrawiam Irena

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane nieprawidłowości mogą być spowodowane infekcją układu moczowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.