Podwyższony poziom leukocytów a możliwe dolegliwości

Witam jestem kobietą 33lata, mam pytanie odnośnie morfologii krwi. Robię badania ponieważ jestem pod obserwacją lekarza rodzinnego. Od 2mcy mam podwyższone leukocyty we krwi. Badanie z 1.12 poziom 12.08, badanie 30.12 leukocyty 12,27, urosły też limfocyty 5,36 monocyty 1,18 i eozynocyty 0,69 usg jamy brzusznej ok, rtg klatki piersiowej również. Co takie wyniki mogą oznaczać? wykaz procentowy jest prawidłowy, Crp i ob jest rówież ok. Nie mogę spać po nocach. Proszę o odpowiedz. Pozdawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie napisała Pani czy występują jakieś objawy? Radziłabym także wykluczyć ciążę, skontrolować hormony tarczycy oraz badanie ogólne moczu.
Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ze względu na utrzymywanie się wyników, proponuję skonsultować się z hematologiem.
Pozdrawiam