Podwyższony poziom leukocytów i bakterie w moczu

od kilku dni boli mnie brzuch po prawej stronie pod żebrem i w okolicy pępka w moczy były bakterie i podwyższony poziom leukocytów a w krwi wbc wynosi 4.5 x10^3/ul a ob 11mm/h czy to może oznaczać wyrostek
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Podane informacje nie pozwalają ani wykluczyć ani potwierdzić zapalenia wyrostka robaczkowego. Taka diagnoza jest jednak bardzo mało prawdopodobna. Ze względu na podane wyniki, bardziej prawdopodobna wydaje się być infekcja dróg moczowych, być może ze współistniejącą kamicą. Proszę zgłosić się do lekarza POZ, który wdroży dalsze postępowanie.

Z opisu nie wygląda to na zapalenie wyrostka, raczej na zakażenie dróg moczowych - jest jednak za mało danych aby postawić diagnozę, nalezy z wynikami zgłosić się do lekarza