Podwyższony poziom limfocytów a podejrzenie HIV

Witam, Mam ciagle podwyzszony poziom linfocytow nie znacznie duzo lecz utrzymuje sie ten poziom bardzo dlugo mniej wiecej okolo roku. 48 gdzie norma jest 42. Lekarz powiedzial ze to nic nie oznacza moge miec zapalenie gardla lecz nic takiego nie występuje zero przeziebienia nic zupelnie.czasami zdarza mi sie biegunka 4-5 razy w miesiacu ale mysle ze moge byc na cos uczulony poniewaz wypije jedno piwo i za 30 min biegunka. Czytalem na interencie ze to moze byc HIV mam pytanie jak sie zbadac

Lek. Katarzyna Szymczak

Wydaje się że to raczej nie HIV, ale zawsze może wykonać Pan badanie z krwi w kierunku wirusa HIV, a dokładniej przeciwciał przeciw temu wirusowi.
Pozdrawiam