Podwyższony poziom limfocytów, obniżony poziom neutrofili i wysoki wskaźnik MPV

Witam, mam 25 lat i ważę 52kg zrobiłam morfologię krwi i wyszło mi że mam : - podwyższony poziom 46% Limfocytów,' - zaniżony poziom 44,5% Neutrofili oraz - wysoki wskaźnik 13,5fl MPV pozostałe wyniki mam w normie. Co to może oznaczać? Czy jestem na coś chora? Proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania może wskazywać na występowanie infekcji. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który zinterpretuje wynik badania w odniesieniu do występujących objawów.