Podwyższony poziom monocytów i eozynofilów we krwi dziecka

DZIEŃ DOBRY ROBIŁAM WYNIKI KRWII MOJEMY 4 LETNIEMU I 7 LETNIEMU SYNKOWI I MAJĄ PODWYŻSZONY POZIOM MONOCYTÓW I EOZYNOFILÓW MŁODSZY MA MONOCYTÓW 8% EOZYNOFILÓW 9,1% STARSZY MA MONOCYTÓW 9,1% EOZYNOFILÓW 7,4% CZY MAM POWODY DO ZMARTWIEŃ PROSZĘ O POMOC

Milena Lubowicz

Poziom ten może świadczyć o alergii lub zakażeniu pasożytniczym. Proszę skontaktować się z lekarzem pediatrą ponieważ tylko wywiad i badanie dziecka mogą dać odpowiedź czy jest powód do niepokoju.
Pozdrawiam