Podwyższony poziom monocytów u 4,5-letniej córki

witm,zrobiłam profilaktycznie córce lat 4,5 morfologie z rozmazem,wzystkie parametry wyszły ok poza: monocyty norma 1,0-6,0 wynik 6,9 ... czy jest to powód dio zmartwień i czy trzeba poszerzyć diagnostykę?

Lek. Tomasz Budlewski

jest to nieznaczne podwyższenie. ez poznania wszystkich wyników ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza pediatry.