Podwyższony poziom monocytów w wyniku morfologii u 23-latka

Witam , moj 23 letni syn odebral profilaktyczne wyniki badan morfologi i okazalo sie ze ma podwyzszony wynik monocytow norma jest napisana do 8,7% aon ma 12,1% ale liczbe monocytow ma prawidlowa norma jest do o,800 aon ma 0,721 bardzo prosze o interpretacje bo czuje sie bardzo dobrze ,wogole nie choruje zawsze byl i jest odporny na wszelkiego rodzaju infekcje.Zgory dziekuje za odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli jest to izolowana nieprawidłowość nie ma powodów do obaw. Prawdopodobnie jest to efekt przebytej, nawet bezobjawowo infekcji. Nie ma powodów do obaw.