Podwyższony poziom neutrocytów u 21-latki

i mam jeszcze jedno pytanie mój poziom neutrocytow to 7,47 a norma to 7,35? czy to źle że są one u mnie trochę podwyższone ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Taki wynik należy traktować jako w górnej granicy normy. Nie ma powodów do niepokoju. Jednak wynik całego badania powinien skonsultować lekarz, który zlecił wykonanie badania lub lekarz rodzinny.