Podwyższony poziom prób wątrobowych 7 tygodni po porodzie

Witam. mialam robione kontrolne badania po ciazy do antykoncepcji. jestem po porodzie 7 tygodni. proby watrobowe mi wyszly podwyzszone, ALT 65,1 (NORMA 31.00) ASP 39,1 (NORMA 32,00) D-dimer 0,56 (norma 0,50) co moze byc powodem tak podniesionego alt i jak je obnizyc?

Witaminy w ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań wskazują na zadurzenia w obrębie wątroby. wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza.