Podwyższony poziom prolaktyny a świąd skóry i wzdęcia

Mam 42 lata, od 4 lat borykam się z podwyższoną prolaktyną, teraz oprócz skąpego okresu,doszły nowe objawy: swędzenie skóry, wdęcia, gazy i spore łaknienie, wypadanie włosów.Czasem czuję ból w prawym boku na wysokości żołądka. Wyniki badań na tarczyce są w normie. Co może być tego przyczyną? czy tylko prolaktyna, czy powinnam zrobić jakieś dodatkowe badania? Będę wdzięczna za wskazówki.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.