Podwyższony poziom prolaktyny, ból głowy i oczu oraz wyciek z piersi

Witam. Od jakiegoś czasu mam podwyższoną prolaktyne 800 przy normie do 400. Boli mnie głowa i oczy, oraz mam wycieki białeo-przeźroczystego płynu z sutka i wielkośc piersi sie zmieniła (powiększyły sie) czasem pojawiają mi sie mroczki przed oczyma i traci sie pole widzenia czarna plama na 5 sekund. Czy to jest normalne? Nic mnie nie boli poza tym i nie choruje, miesiaczkuje regularnie ale ilośc dni krwawienia się zmienia.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Występujące u Pani objawy mogą sugerować chorobę przysadki mózgowej. Wskazana jest pilna konsultacja lekarska.