Podwyższony poziom przeciwciał anty-TPO w 2 miesiącu ciąży

Jestem w 2 miesiącu ciąży. Dzisiaj odebrałam wyniki badania przeciwciał anty-TPO. Jestem zmartwiona, ponieważ ich poziom jest podwyższony, wynosi 62,5 przy normie 34. Kolejną wizytę u ginekologa mam za 3 tygodnie. Czy powinnam pójść d lekarza wcześniej? Czy taka sytuacja może być zagrożeniem dla płodu? Proszę o pomoc.

Witam. Nie wiem z jakiego powodu wykonywane było oznaczenie poziomu przeciwciał. Ich obecność sama w sobie nie świadczy o upośledzeniu funkcji tarczycy i nie jest powodem do niepokoju. Świadczy jednak o pewnej predyspozycji do występowania niedoczynności tarczycy w zwiazk z czym sugeruje oznaczenie poziomu TSH.