Podwyższony poziom testosteronu a zaburzenia erekcji

Witam. Mam problem odnosnie pełnego wzwodu. Robiłem sobie badania na poziom testosteronu i w badaniu wyszło mi ze przekroczyłem max norme drugie tyle a spowodowane jest to ciagłym dostarczaniem sztucznego testosteronu do organizmu. ( 3 mieś cyklu) Mimo tak wysokiego poziomu testosteronu miewam nieraz problem z pełnym wzwodem. Są dni że wszystko jest w porządku i sprzęt gra jak należy a są dni że miewam z tym sprzetem problem. Czy to jest objawa jakiejs choroby lub zaburzenia czy może psychiki?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

I radzę nie wierzyć we wszystkie stwierdzenia kolegów w temacie seksualnym.
Oczywiście reakcje na anaboliki są w dużym stopniu indywidualne.
W tym samym ogniu masło topnieje, a jajko twardnieje, jak mówi stare przysłowie...
Pozdrawiam.