Podwyższony poziom TSH i poziom żelaza

Witam mam 22 lata mam podejrzenie niedoczynnosci tarczycy lecz nie pokoji mnie moj poziom zelaza we krwi 178,0. Czy moj podwyzszony TSH 4,51 może byc wyższy przez podwyzszenie zelaza? co dalej mam robic ? prosze o pomoc

Taki wynik stężenia żelaza we krwi może występować w trakcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych. Bez wywiadu, oceny stanu klinicznego i oceny morfologii trudno o dokładną diagnozę. Natomiast wynik oznaczenia TSH sugeruje niedoczynność tarczycy - norma międzynarodowa to zakres 0,2-2,0. Proszę zwrócić się do swojego lekarza o dalsze wyjaśnienia-dotyczące konkretnie Pani.