Podwyższony poziom TSH i wynik badania krwi

WITAM . MAM PODWYZSZONE TSH 3,67 NORMA 4,20,PCT 0,27% NOR.0,28,PDW 15,4 NOR.17 MPV8,3 N.12,RDW 15,1 N.16 MCHC 33,4 N.36,MCV 94,7 N.100 HCT 41,9 N.47 CZY TO SA DOBRE WYNIKI ?

Witam, TSH teoretycznie jest w normie, ale w Pani wieku zaleca cię niższe, raczej poniżej 2,5 (chodzi o to, że jest Pani w wieku rozrodczym i zaleca się tak ze względu na dobro ew.dziecka), proponowałabym kontrolę jeszcze raz TSH, oraz p-ciał tarczycowych (ATPO, ATG), żeby ew.wykluczyć chorobę autoimmunologiczną tarczycy, oraz ew.USG tarczycy (w drugiej kolejności). jeśli planuje Pani macierzyństwo w najbliższym czasie, wskazane będzie leczenie.