Podwyższony poziom WBC, NEU, LYM, EOS, RWD i PLT u 3-latka

odebrałam wyniki morfologii mojego 3 letniego synka.ma pozawyżane WBC,NEU, LYM, EOS RWD PLT.Zaznaczam ze bardzo długo wcześniej bral antybiotyki bo chorowal na oskrzela i zapalenie ucha i wogole często jest przeziębiony.czy powinnam się martwic tymi podwyższonymi wynikami czy to może być skutkiem tych wcześniejszych infekcji

Witam. Opisane w badaniach nieprawidłowości najpewniej związane są z przebytą przez dziecko infekcją.