Podwyższony puls i stosowanie leku Concor Cor

Witam. Od stycznia biore lek Concor Cor na wysoki puls serca. Lek pomaga. Ale gdy wstane puls sie podwyzsza. Czy to jest normalny stan? Jak chodze to rowniez puls jest szybszy. Dopiero jak usiade to puls wraca do prawidlowej wartosci. Czy cos to moze oznaczac? Czy jest to normalne? Mialam holtera ale nic tam lekarz nie wykryl niepokojacego. Ekg serca rowniez niz procz wysokiego pulsu.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakiej dokładnie są wartości tętna podczas spoczynku i podczas wysiłku. Wiadomą sprawą jest wzrost tętna podczas wysiłku ale konieczne jest posiadanie informacji jaki to jest poziom. Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa.