Podwyższony wynik d-dimerów

Wynik d -dimerów jest podwyższony , co świadczy o zakrzepicy.Ale mój mąż bierze lek przeciwzakrzepowy CLEXANE 40 mg/0,4 ml .Lek został przepisany po wyjściu ze szpitala ( 30 zastrzyków - wybrał już 21).

Proszę napisać jakie są Ddimery (i jaka norma) oraz z jakiej przyczyny mąż był w szpitalu. Czy towarzyszy duszność lub kaszel?