Podwyższony wynik markera nowotworowego u kobiety

Witam. Moja mama odebrała dzisiaj markery nowotworowe ca15-3 norma na opisie do 25 a wynik mamy 26,4 czy jest się czym martwić? Mama umówiona do lekarza za dwa tygodnie. Ja po prostu chcę wiedzieć wcześniej. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania lekarskiego, dokładnego przeanalizwoania historii medycznej pacjentki nie mozna się wypowiedzieć. prosze koniecznie udac sie do lekarza zlecającego powyższe badanie.