Podwzszone GGTP i ALAT

Mam podwzszone ggtp 150 , i alat 66 natomiast AL w normie wyszly tez mi przeciwciala przeciwko miesniom gladkim 1/160. Bylam u dwoch hepatologow hjeden twierdzi ze mam albo cos z zlocia albo jakas chorobe autoiumonologiczna inny lekarz twierdzi ze wogole nie ma potrzeby robienia biopsji i te wyniki wcale nie wskazuja na chora watrobe. Wyniki na celiakie z krwi wyszly ujemne natomiast nie bylo wycinka z dwunastnicy i lekarz uwaza ze moze byc problem w tym kierunku . usg jamy brzusznej prawidlowe

Sam wynik jednego z badań dodatkowych nie świadczy o niczym, należy zgłosić się do lekarza, który na to badanie kierował i dysponuje kompletem badań, zasadą jest wybranie takiego lekarza, który zdobędzie pani zaufanie.