Pogłębiające się lęki i problemy w nawiązywaniu relacji

Witam, mam 33 lata i nie mogę dać sobie rady sama ze sobą. Chodzę na terapię, mam ogromne lęki, które pogłębiają się z dnia na dzień, boję się sama mieszkać, w zasadzie są dni, że wszystkiego się boję. Chciałabym coś zmienić w życiu ale nie bardzo wiem jak i co . Mam problemy w nawiązywaniu relacji. Czy da się coś zmienić jeszcze w tym wieku? jak można sobie pomóc i rozwinąć osobowość?

Dzień dobry,

Gdyby było to niemożliwe to nie byłaby Pani w terapii.
Najlepiej o swoich wątpliwościach porozmawiać z własnym psychoterapeutą.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.najlepiej Life flou therapy.mozna na skypie.ja pracuje tak z klientami z dobrym skutkiem.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza