Pogłębienie lordozy lędźwiowej 36-letniej osoby do analizy

rtg odcinek lędźwiowy pogłębienie lordozy lędźwiowej z przesunięciem lini statycznego przeciążenia ku przodowi z ostrym ustawieniem kości krzyżowej.cechy częściowej lumbalizacji S1.zmiany przeciążeniowe pogranicza LS. czy to poważne zmiany jeśli tak to co z tym dalej robić dziękuję pozdrawiam :)

Szanowna Pani bez badania fizykalnego opis pozostaje tylko opisem. Opis odnosi się do żywego człowieka i tylko wtedy po badaniu można go interpretować.