Pogłębienie się wady wzroku i astygmatyzmu

Witam ma wedę wzroku od dziecka nosze okulary jak byłam mała nosiłam okulary +5.0 na prawym i lewym oku i cylindry i dropie +1.5 po 20 latch wadw sie zmiejszyła nosiłam +3.15 na prawym i lewym oku po 4 latch wada sie pogłebiła +4.0 lewym oku na +3.15 prawe oko ma bolerioze i po tych lekach wada sie pogłebiła moja pytanie czy wada moze jeszcze bardziej sie pogłebic jako taki zmian na nerwach w oku nie ma co jaki czas musze chodzic na kontrol mialam zeza i mam astygmatyzm

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do okulisty. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.