Pogłębiona lordoza lędźwiowa w badaniu kręgosłupa

Pogłębiona lordoza lędźwiowa z przesunięciem linii statycznego obciążenia przed promontorium. Obniżenie wys.krążka m-k L4/L5 i L5/S1.Zmiany przeciążeniowe.Poza tym bz.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. miany opisywane w badaniu wskazują na możliwość wystąpienia dolegliwości bólowych kręgosłupa. Nie zagrażają one oczywiście życiu lecz mogą okazać się dużym dyskomfortem. Ich pogłębienie i wtórne skutki mogą powodować drętwienia, parestezje i zaburzenia czucia w kończynach. Warto skonsultować się z rehabilitantem.